naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Współpraca portalu naszwopr.pl

Zapraszamy do współpracy

Szukamy chętnych do pomocy w tworzeniu naszego portalu. Chcesz z nami tworzyć, działać? A może chcesz dołączyć do naszego Team`u?
Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i propozycje.

Kontakt z nami pod adresem e-mail : redakcja@naszwopr.pl

Możesz także użyć Formularza kontaktowego

Zapraszamy Team naszWOPR.pl

Zapraszamy do współpracy wszystkie jednostki WOPR w Polsce.

Na czym ma polegać współpraca naszwopr.pl -> Jednostki WOPR?

Jako portal związany z WOPR chcemy stworzyć bazę informacji o wszystkich jednostkach WOPR. Dzięki temu portal stanie się pewnego rodzaju encyklopedią, w której znajdą się wiadomości ze swiata woprowców z całego kraju. Nie trzeba będzie używać przeglądarek aby znaleźć odpowiedzi na trudne pytania. Wszystko będzie zawarte w portalu naszwopr.pl .

Czego oczekujemy od jednostek WOPR ?

Chcemy jedynie, aby na stronach poszczególnych oddziałów WOPR znalazł się odnośnik do naszej witryny w postaci baneru lub linku.

Co oferujemy?

My natomiast umieszczamy link lub baner na naszej stronie www.naszwopr.pl w działach Współpraca, Linki oraz WOPR . Możemy również umieścić banery na wszystkich podstronach portalu jak i na stronie głównej. Tą kwestię ustalimy indywidualnie z osobami odpowiedzialnymi za strony.

Stworzyliśmy specjalne działy newsów i artykułów, aby umieszczać wszystkie informacje z jednostek WOPR, z którymi współpracujemy. Poprzez wszystkie informacje mamy tu na myśli wszystko to, co wiązane z danym oddziałem WOPR.

Są to informacje :
- o imprezach
- o osiągnięciach
- o nowym sprzęcie WOPR
- o kursach
- o szkoleniach
Dzięki temu Wasza Jednostka ma darmową reklamę na naszym portalu. Natomiast osoby odwiedzające nasz portal zyskują pewną bazę informacji, która w szybki i łatwy sposób pomoże odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Zapraszamy do współpracy Team naszwopr.pl

Sport Academy to firma, która działa na terenie całej Polski. Firma ta powstała z myślą o popularyzowaniu wśród społeczeństwa aktywności ruchowej oraz upowszechnianiu bezpiecznego korzystania z obszarów wodnych.
Firma Błękitna Fala na rynku istnieje od 2013 r., jednakże ratownictwo stało się naszą pasją już w XX wieku. Z czystym sumieniem możemy zatem stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną firmą z zakresu ratownictwa zajmującą się profesjonalnym doradztwem i sprzedażą sprzętu ratowniczego, treningowego oraz medycznego, kompleksowym wyposażaniem pływalni i kąpielisk.
Akademia WODNA - to marka, która działa na terenie całej Polski. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się ratownictwem wodnym. Nasza kadra składa się z wykwalifikowaych instruktorów ratownictwa wodnego, ratowników wodnych, instruktorów pływania i osób, które w pełni angażują się w wykonywaną pracę.
Firma Fantoman zajmuje się organizowaniem kursów i szkoleń z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Kursy i szkolenia prowadzone są w całej Polsce. Fantoman organizuje również pokazy ratownictwa medycznego i nie tylko.
Swim for a dream to fundacja założona przez Adama Jerzykowskiego. SWAD to indywidualna próba przepłynięcia wpław z Helu do Gdyni (18,5 km w linii prostej). To również nazwa fundacji, której wyłącznym celem jest wsparcie finansowe trzech innych fundacji.
Organizatorem kampanii PŁYWAM BEZ PROMILI jest Stowarzyszenie Polska Wódka – Polish Vodka Association. PVA to organizacja zrzeszająca osoby, firmy i instytucje pragnące chronić tradycję oraz wartości związane z polskim przemysłem spirytusowym. Celem kampanii jest propagowanie bezpieczeństwa związanego z odpowiedzialnym spożywaniem alkoholu nad, w i na wodzie.

Powiatowy oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Radomsku. Województwo łódzkie.
Powiatowy oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Chodzieży. Województwo wielkopolskie.
Drużyna ratownicza Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Tarnowa Podgórnego. Województwo wielkopolskie.Copyright naszwopr.pl © 2018

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego