naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Oferta reklamowa na portalu naszwopr.pl

Witamy na portalu naszwopr.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani umieszczeniem reklamy na naszej stronie zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową i statystykami. Portal naszwopr.pl ciągle się rozwija. Jesteśmy jedynym portalem łączącym woprowców i wszystkich ze świata wody.

Mamy na celu stworzenie bazy informacji o tym jak należy zachowywać się nad wodą. Nasze podstawowe hasło to bezpieczeństwo. Zrzeszamy nie tylko ratowników ale i ludzi związanych z każdym sportem wodnym tj. nurków, motorowodniaków, żeglarzy, pływaków, kajakarzy i wielu innych.

Ponieważ jesteśmy jedynym portalem WOPR w Polsce przyciągamy wiele osób. Codziennie nasze statystyki rosną.

Formy reklamowe

Banner 390 x 100 - umieszczany w prawym panelu strony.( dowolne miejsce) Widoczny na stronie głównej, podczas czytania newsów i przeglądania podstron.( do wyboru )

Banner 750 X 100 - umieszczony w lewym panelu strony.( dowolne miejsce) Widoczny na stronie głównej i wszystkich podstronach.( do wyboru)

Są to przykładowe wielkości bannerów reklamowych jakie można umieścić na naszym portalu. Wielkość i format zostanie ustalona z Państwem. Ponieważ jesteśmy rozwijającym się portalem ceny reklamowe są ustalane z klientem indywidualnie.

Wszelkie informacje znajdą Państwo w dziale KontaktCopyright naszwopr.pl © 2018

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego