naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Bezpieczne wakacje z naszwopr.pl
Bezpieczne wakacje z naszwopr.plOdpoczynek nad wodą niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. W tym artykule przedstawimy proste zasady, których należy przestrzegać aby spokojnie spędzić wakacje. Zobacz więcej!!!
Kampania "Pływam bez promili"
Kampania "Pływam bez promili"Miło nam poinformować, że portal naszwopr.pl dołączył do kampanii "Pływam bez promili". Celem kampanii jest propagowanie bezpieczeństwa związanego z odpowiedzialnym spożywaniem alkoholu nad, w i na wodzie. Zobacz więcej !

Współpraca ze sklepem ratowniczym Błękitna Fala
Współpraca ze sklepem ratowniczym Błękitna FalaMiło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z profesjonalnym sklepem z akcesoriami, sprzętem ratowniczym i nie tylko. W najbliższym czasie zostanie udostępniony dział SKLEP. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu blekitna.com.

Współpraca z SPORT Academy
Współpraca z SPORT AcademyPodjęliśmy współpracę z SPORT ACADEMY.

Sport Academy to firma, która działa na terenie całej Polski. Nasza firma powstała z myślą o popularyzowaniu wśród społeczeństwa aktywności ruchowej oraz upowszechnianiu bezpiecznego korzystania z obszarów wodnych.Copyright naszwopr.pl © 2017

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego