naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Współpraca ze sklepem ratowniczym Błękitna Fala
Współpraca ze sklepem ratowniczym Błękitna Fala
Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z profesjonalnym sklepem z odzieżą, akcesoriami, sprzętem ratowniczym i pływackim. Zapraszamy wszystkich na stronę blekitna.com.


W związku z współpracą z firmą blekitna.com w najbliższym czasie na naszym portalu zostanie udostępniony dział SKLEP. Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne rzeczy związane oczywiście z ratownictwem wodny. Dodatkowo w ofercie będzie kompletny asortyment dla pływaków amatorów jak i profesjonalistów. Sklep bęzie wyposażony również w artykuły medyczne.

"Firma blekitna.com to nie tylko Sklep. To doświadczenie w zakresie ratownictwa i pływania. To zafascynowanie się wodą, pływaniem, chęcią niesienia pomocy potrzebującym, możliwości poznania przyjaciół na całe życie. Przechodząc przez wiele poziomów w edukacji ratowniczej, spędzając mnóstwo chwil w wodzie nasz zespół będący Instruktorami Wodnymi, odnalazł receptę na wykorzystanie swojej pasji do tworzenia nowych wzorów i nowego, funkcjonalnego stroju dla ratowników wodnych.

W ofercie naszej znaleźć możecie odzież dla Ratownika, tą normalną i tą nowoczesną. Sprzęt ratowniczy od indywidualnego, asekuracyjnego - znanego wszystkim - pasa ratowniczego "WĘGORZ", poprzez deski ratownicze, aż po łodzie motorowe. Akcesoria pływackie kilku renomowanych firm.
Jeśli jesteś szefem zespołu, drużyny, oddziału - chcesz stworzyć własny dresscode dla teamu, bądź skorzystać z naszego doświadczenia napisz do nas, a na pewno stworzymy idealne ubranie dla Twoich ratowników, pływaków identyfikujących się jednym wzorem na t-shirt'ach, longsleeve'ach, bluzach z kapturem, dresach."


Zapraszamy !!!Copyright naszwopr.pl © 2017

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego