naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Współpraca z SPORT Academy
Współpraca z SPORT AcademySport Academy to firma, która działa na terenie całej Polski. Nasza firma powstała z myślą o popularyzowaniu wśród społeczeństwa aktywności ruchowej oraz upowszechnianiu bezpiecznego korzystania z obszarów wodnych.

Sport Academy tworzą ludzie, którzy latami zdobywali doświadczenia w dziedzinie aktywności ruchowej i Ratownictwie Wodnym. Jakość usług i zadowolenie konsumentów jest dla nas sprawą priorytetową.

Firma SPORT ACADEMY jest jednym z pierwszych podmiotów, który uzyskał zezwolenie od Ministra Spraw Wewnętrznych na wykonywanie ratownictwa wodnego. Nasza firma dzięki, współpracy z wykwalifikowaną kadrą w zakresie ratownictwa prowadzi kursy na stopień Ratownika Wodnego oraz Instruktora Ratownictwa Wodnego MSW.

Organizujemy również kursy z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia z zakresu ratownictwa wodnego oraz pokazy ratownictwa wodnego.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce Kursy i szkolenia.

Copyright naszwopr.pl © 2017

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego