naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Współpracujemy

Aktualne kursy i szkolenia
Przykładowe akcje ratunkowe
Ratownictwo wodne
Nauka pływania
Informacje z jednostek WOPR
Brak artykułów
Ostatnio dodane artykuły
Praca Ratownik wodny - Łódź
Poszukujemy ratowników do pracy na kąpieliskach otwartych w Łodzi.
Ratownik wodny a ratownik WOPR
W tym artykule wyjaśnimy pojęcia ratownika wodnego oraz ratownika WOPR. Wskażemy różnice między nimi oraz jakie mają obowiązki i uprawnienia.
Nauka pływania - Łódź
Nauka pływania dla niemowląt, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Kurs KPP / Recertyfikacja KPP 2016
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz Recertyfikacja KPP.
Akcja ratunkowa z użyciem boi SP "Pamelki"
Przykładowy przebieg akcji ratunkowej z użyciem boi SP. Boja SP zwana potocznie „Pamelką” to najczęściej używany sprzęt podręczny ratownictwa wodnego na wodach otwartych.
Akcja ratunkowa z użyciem kołowrotu
Przykładowy przebieg akcji ratunkowej z użyciem rzutek ratunkowych. Idealne rozwiązanie na przeprowadzenie szybkiej akcji ratunkowej na wodach otwartych.
Akcja ratunkowa z użyciem rzutki
Przykładowy przebieg akcji ratunkowej z użyciem rzutek ratunkowych. Opis akcji z rzutkami rękawowymi oraz piłkowymi.
Akcja ratunkowa z użyciem pasa ratunkowego "Węgorz"
Przykładowy przebieg akcji ratunkowej z użyciem pasa ratowniczego Węgorz. Stosowany najczęściej na wodach otwartych oraz szybko płynących
Akcja ratunkowa z użyciem koła ratunkowego
Przykładowy przebieg akcji ratunkowej z użyciem koła ratunkowego, wykorzystywanego z jednostek pływających oraz na wodach szybko płynących.
Akcja ratunkowa z użyciem łodzi wiosłowej BL "belki"
Przykładowy przebieg akcji ratunkowej z wykorzystaniem łodzi wiosłowej zwanej "belką". Najpopularniejsza łódź używana na polskich wodach.
Kurs Ratownika wodnego - Zakopane - Kurs kwiecień/październik.
Trwają zapisy na kurs ratownika wodnego w Zakopanem. Kurs październik/kwiecień.
Zimowo wiosenny kurs ratownika wodnego w Łodzi
Zimowo wiosenny kurs ratownika wodnego w ŁodziTrwają zapisy na wiosenny kurs ratownika wodnego. Kurs obejmuje 63 h zajęć praktycznych i teoretycznych. Trwają zapisy na kurs !!! Kurs zimowo wiosenny 2016/2027.Bezpieczne wakacje z naszwopr.pl
Bezpieczne wakacje z naszwopr.plOdpoczynek nad wodą niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. W tym artykule przedstawimy proste zasady, których należy przestrzegać aby spokojnie spędzić wakacje. Zobacz więcej!!!
Kurs Ratownika wodnego i Instruktora ratownictwa wodnego
Kurs Ratownika wodnego i Instruktora ratownictwa wodnegoPortal naszwopr.pl wraz z firmą Sport Academy organizują kursy na Ratownika wodnego oraz na Instruktora z zakresu ratownictwa wodnego . Kursy odbywają się w Radomsku, Łodzi, Wrocławiu i Zakopanem.Kampania "Pływam bez promili"
Kampania "Pływam bez promili"Miło nam poinformować, że portal naszwopr.pl dołączył do kampanii "Pływam bez promili". Celem kampanii jest propagowanie bezpieczeństwa związanego z odpowiedzialnym spożywaniem alkoholu nad, w i na wodzie. Zobacz więcej !

Nauka pływania grupowa i indywidualna
Nauka pływania grupowa i indywidualnaZapraszamy na indywidualną i grupową naukę pływania dla niemowląt, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Współpraca ze sklepem ratowniczym Błękitna Fala
Współpraca ze sklepem ratowniczym Błękitna FalaMiło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z profesjonalnym sklepem z akcesoriami, sprzętem ratowniczym i nie tylko. W najbliższym czasie zostanie udostępniony dział SKLEP. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu blekitna.com.

Współpraca z SPORT Academy
Współpraca z SPORT AcademyPodjęliśmy współpracę z SPORT ACADEMY.

Sport Academy to firma, która działa na terenie całej Polski. Nasza firma powstała z myślą o popularyzowaniu wśród społeczeństwa aktywności ruchowej oraz upowszechnianiu bezpiecznego korzystania z obszarów wodnych.Copyright naszwopr.pl © 2016

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego