naszWOPR - Portal ratownictwa wodnego
Praca dla ratownika wodnego - Łódź 2017
Praca dla ratownika wodnego - Łódź 2017Portal naszwopr.pl wraz z Fundacją Wodna Służba Ratownicza poszukuje chętnych ratowników do pracy w sezonie w Łodzi.

Kurs KPP I Recertyfikacja ŁÓDŹ
Kurs KPP I Recertyfikacja ŁÓDŹPortal naszwopr.pl oraz firma Fantoman zapraszają na Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) oraz recertyfikację KPP w Łodzi.

Wakacyjny kurs ratownika wodnego w Łodzi
Wakacyjny kurs ratownika wodnego w ŁodziTrwają zapisy na wakacyjny kurs ratownika wodnego. Kurs obejmuje 63 h zajęć praktycznych i teoretycznych. Trwają zapisy na kurs !!! Kurs wakacyjny 2017.Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPOTargi KIELCE IFRE-EXPO pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej już w czerwcu w Targach Kielce.


Kurs Ratownika wodnego i Instruktora ratownictwa wodnego
Kurs Ratownika wodnego i Instruktora ratownictwa wodnegoPortal naszwopr.pl wraz z firmą Sport Academy organizują kursy na Ratownika wodnego oraz na Instruktora z zakresu ratownictwa wodnego . Kursy odbywają się w Radomsku, Łodzi, Wrocławiu i Zakopanem.

Copyright naszwopr.pl © 2017

Design by TooTim.pl

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

kurs ratownika wodnego, kurs instruktora ratownictwa wodnego, wopr, kursy wopr, szkolenia wopr, ratownictwo wodne, nauka pływania, instruktorzy wopr, portal ratownictwa wodnego